ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
До участі в ІV Міжнародній науково-практичній конференції запрошуються наукові працівники, докторанти, аспіранти, студенти та усі, хто цікавляться проблемами і перспективами розвитку підприємництва і торгівлі в контексті сучасних соціально-економічних процесів

НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:
Секція 1. Форми сучасного підприємництва в глобальній інноваційній системі
Секція2.Сучасна торгівля і підприємництво: теорія, практика, перспективи розвитку
Секція3.Фінансове забезпечення підприємництва
Секція 4.Україна – територія можливостей для розвитку бізнесу: погляд молоді

РОБОЧІ МОВИ КОНФЕРЕНЦІЇ:
англійська, українська

ПУБЛІКАЦІЯ СТАТЕЙ
УВАГА! Під час роботи конференції можна подати статтю допублікації у економічних наукових журналах ОНПУ. Видання входять до інформаційних і науко метричних баз.
https://economics.opu.ua/

ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ ДОПОВІДЕЙ:
Тези доповіді у форматі MS Word надсилаються електронною поштою на адресу оргкомітету за темою «Матеріали на конференцію ПІБ автора», обсяг 2 повні сторінки формату А4. ДО 15 ТРАВНЯ.
Орієнтація книжкова, поля з усіх сторін – 2,0 см, шрифт Times New Roman, кегель – 12, міжрядковий інтервал – 1,0, абзацний відступ – 1,25 см, рисунки скомпоновані як єдиний об'єкт, посилання на джерело і сторінки подаються в квадратних дужках.

Структура тез:
УДК Назва доповіді – по центру, великими літерами напівжирним шрифтом. Через один інтервал прізвище та ініціали автора напівжирний курсив, вчений ступінь, вчене звання, назва установи або навчального закладу, місто – курсив, вирівнювання по центру. Через один інтервал текст тез. Через один інтервал – літературні джерела відповідно до порядку згадування в тексті. Список використаної літератури, оформлений за вимогами ДСТУ8302:2015.
Матеріали, що не відповідають викладеним вимогам або надані пізніше зазначеного строку,розглядатися не будуть.

ПОСТІЙНИЙ САЙТ КОНФЕРЕНЦІЇ ТА РОЗШИРЕНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ https://economics.opu.ua/trade-conf
 

УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ - БЕЗКОШТОВНА

До початку роботи конференції програма та усі надіслані матеріали (тези) учасників будуть розміщені оргкомітетом в електронному форматі на сторінці інтернет-конференції. Впродовж 20-21травня 2021 року учасники матимуть змогу ознайомитись із доповідями інших учасників та взяти участь у їх онлайн-обговоренні за допомогою комунікаційного програмного забезпечення. Запрошення до дискусійної панелі буде надіслано всім бажаючим взяти участь в обговорення на основі попередньої реєстрації.
Отриманням паперового збірника – 120грн (без пересилання збірника тез).
Переведення коштів здійснюється у «Приват Банк» на платіжну картку нашого партнера – видавника 4149499139818049, ФОП Тихомиров Призначення: «За публікацію наукових текстів».

АДРЕСА ОРГКОМІТЕТУ
65044м. Одеса, проспект Шевченка 1,
Одеський національний політехнічний університет,
Кафедра підприємництва і торгівлі, аудиторія 305,+38(048)705-85-99;
+38(066) 371 58 17(Городецька Тетяна Борисівна)
E-MAIL: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
http://beiti.opu.ua/chairs/pt