Події Ради молодих вчених Інституту проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України

(завантажити у форматі pdf)

 

Рада молодих вчених Інституту проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України, 2021р.

 

 

На заcіданні Ради молодих вчених Інституту проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України, 2021р.

 

 

Представники РМВ Інституту беруть участь в конкурсі стартапів спільно з науковою молоддю та викладачами Одеської національної академії харчових технологій, 2019 р.

 

Професор Осипов В.М. та професор Хумарова Н.І. на обговоренні освітніх програм з аспірантами-членами Ради молодих вчених Інституту, 2019 р.

 

 

На розширеному заcіданні Ради молодих вчених Інституту з представниками громадських організацій: обговорення питань спільної участі у виконанні міжнародних проектів, 2019 р.

 

 

Представники Ради молодих вчених Інституту на зустрічі з керівником відділу зовнішніх зв’язків Угорської академії наук, Будапешт, 2019 р. 

 

 

Представники Ради молодих вчених Інституту беруть участь у воркшопі по проекту Дунайської транснаціональної програми, Будапешт, 2019 р.

 

 

На розширеному засіданні Ради молодих вчених Інституту з науковцями Одеського національного економічного університету та представниками громадських організацій, 2018 р.

 

На розширеному засіданні Ради молодих вчених Інституту з науковцями Одеської національної академії харчових технологій та представниками громадських організацій Молдови (спільна участь в проекті Східного партнерства EAPTC), 2018 р.

 

 

Вручення Спікером Верховної Ради України Парубієм А.В. Премії для наукової молоді співробітниці Інституту Єрмаковій О.А., 2017 р.

 

 

На науковій конференції молоді вчені Інституту разом з представниками Рад молодих вчених НУ «Львівська політехніка»,  Університету державної фіскальної служби України, Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, м. Львів, 2016 р.

 

 

Молоді вчені Інституту - модератори кластеру інвестиційного розвитку Одеської області на чолі з губернатором М.Н. Саакашвілі, 2015 р.

 

 

Представники Ради молодих вчених Інституту, Ради молодих учених МОН України і Голова комітету з питань науки, освіти, молоді та спорту на парламентських слуханнях «Розвиток молоді в Україні», 2013 р.

 

Урочисте засідання Ради молодих вчених вчених Інституту з нагоди 95-річчя заснування Національної академії наук України, 2013 р.

 

 

На засіданні Ради молодих вчених Інституту, 2012 р.

 

 

На засіданні Ради молодих вчених Інституту, 2013 р.

 

 

Колектив молодих вчених Інституту, 2012 р.

 

 

Представники Ради молодих вчених Інституту на засіданні Держінформнауки на чолі з академіком Семиножоненко В.П., 2012 р.

 

 

Молоді вчені Інституту та Президент України В.А. Ющенко на Міжнародному економічному форумі, м. Криниця, Польща, 2011 р.

 

 

Молоді вчені Інституту і професор Бутенко А.І. на науковій конференції з нагоди 40-річчя Інституту, 2010 р.

 

 

Молоді вчені на науковій конференції з нагоди 40-річчя Інституту, 2010 р.

 


 

Молоді вчені Інституту проблем ринку та економіко-екологічних досліджень відсвяткували 95-річчя заснування Національної академії наук України

 

15-го листопада з ініціативи Ради молодих вчених Інституту проблем ринку та економіко-екологічних досліджень Національної академії наук України було проведено урочисте розширене засіданні, з залученням представників Одеської обласної Ради молодих вчених, Ради молодих вчених Держінформнауки України та представників з інших держав, присвячене 95-річчю від часу заснування Національної академії наук України.

Засідання відбулось на базі Інституту проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України і об’єднало як представників академічної, так і ВУЗ-івської молодіжної науки.

 

Були представлені цікаві доповіді про історію заснування і про сьогодення Національної академії наук України, про історію і сучасну роль трьох академічних інститутів Одещини: Інституту проблем ринку та економіко-екологічних досліджень, Фізико-хімічного інституту ім. О.В. Богатського, Одеський філіал Інституту біології південних морів: історія і сучасність.

З вуст учасників пролунала інформація про видатні події і досягнення академічних наукових установ м.Одеси, про нелегкі часи, про справжні злети і досягнення в сфері фундаментальних і прикладних досліджень.

Більше деталей за посиланням