Оголошено новий конкурс на здобуття грантової підтримки.
Заявки, отримані до 30.03.2017р. будуть прийняті до розгляду на 2018 рік.
Програма розрахована на покриття базових потреб.
 
У разі повторної подачі документів, потрібно вказувати в темі чи тексті супроводного листа назву організації, яка потребує допомоги.
Японія, як відповідальний учасник міжнародної спільноти, а також, як член Великої сімки, активно підтримуватиме Україну на її шляху до стабільності. Для забезпечення належної підтримки України у напрямку стабілізації та реформування важливим є:
(1) покращення економічної ситуації
(2) відновлення демократії
(3) пітримка національного діалогу та єдності.
 
Запропонована Урядом Японії програма фінансової допомоги для проектів розвитку призначається для задоволення різноманітних потреб країн, що перебувають у стані розвитку. Ця програма, яка також відома як «програма Кусаноне», сприяє проектам, що пропонуються різними організаціями, як неурядовими організаціями, так і місцевими державними організаціями. Програма Кусаноне набула високого рейтингу завдяки тому, що вона забезпечує гнучке та швидке сприяння основним проектам розвитку.
За програмою Кусаноне безвідплатна фінансова допомога надається неурядовим організаціям, лікарням, початковим школам, науково-досліджувальним інститутам та іншим неприбутковим організаціям з метою надання допомоги задля здійснення проектів розвитку цих організацій.
Наявність коштів програми Кусаноне у кожній окремій країні забезпечується Офіційною Допомогою Розвитку (ОДР) разом із новітніми видами співробітництва, що впливатимуть на добробут суспільства.
 
ПОТЕНЦІЙНІ ҐРАНТООДЕРЖУВАЧІ

Будь яка некомерційна організація може стати одержувачем програми Кусаноне. Єдина вимога – це повинна бути неприбуткова організація, що виконує основні проекти розвитку.
Приклади потенційних реціпіентів допомоги: місцеві та міжнародні неурядові організації (незалежно від громадянства), лікарні, початкові школи, науково-досліджувальні інститути та інші неприбуткові організації.
 
СФЕРА ПРОЕКТІВ
 Всі проекти розвитку малого маштабу мають право на фінансування за програмою Кусаноне. Однак особлива увага буде приділятися у таких сферах:
  •  МЕДИЧНА ДОПОМОГА
  •  ОСВІТА
  •  СПОРТ
  •  ДОПОМОГА
  •  НАДАННЯ ДОПОМОГИ ПРОШАРКУ НАСЕЛЕННЯ, ЩО ТЕРПИТЬ НУЖДУ
  •  СУСПІЛЬНИЙ ДОБРОБУТ
  •  НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ

 

 Посольство Японії в Україні приймає заповнені заявки офіційної форми електронною або звичайною поштою. Посилання на інтернет ресурси та заархівовані файли не завантажуються. Будь ласка, зверніть увагу на обсяг вкладення, - електронна пошта приймає до 7МБ.
 
Кожного року Посольством отримується на багато більше заявок, ніж може бути профінансоване. Тому конкуренція дуже висока. Проекти відібраються ретельно та збалансовано, спираючись на велику кількість критеріїв.
Інформація щодо грантової допомоги проектам людської безпеки «Кусаноне» за посиланням: http://www.ua.emb-japan.go.jp/itpr_uk/ua_oda.html
 
Якщо у Вас виникнуть питання, будь ласка, звертайтесь за телефоном +38(044)490-70-76.